Állás

Munkaerő kiválasztási koordinátor

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, utazni, prezentálni és jó kommunikációs képességgel rendelkezel, akkor jelentkezz és légy Te is a Work Force csapatának tagja! Örülünk, ha van már toborzási tapasztalatod, de nekünk az a fontos, hogy innovatív, pörgős, talpraesett legyél, aki szívesen foglalkozna fizikai munkaerő toborzással.

Munkaerő kiválasztási koordinátort

keresünk!

A Te feladatod lesz:

  • Munkaerő toborzás elsősorban betanított, operátori, illetve szakmunkákra
  • Hirdetések megírása, kezelése, bejövő pályázatok nyomonkövetése
  • Interjúk szervezése, interjúztatás, tesztíratás, megfelelő jelöltek kiválasztása,
  • Csoportos tájékoztatók szervezése, megtartása, pozíciók bemutatása a jelölteknek
  • Szórólapozás, plakátozás
  • Kapcsolattartás a megyei Munkaügyi központokkal, egyéb civil szervezetekkel, képző intézményekkel, polgármesteri hivatallal, családsegítőkkel
  • Toborzási heti jelentés készítése

Amit mi szeretnénk:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezz
  • Legyél pörgős, kommunikatív, ne félj ha több ember előtt kell prezentálnod
  • Fontos, hogy határozott, magabiztos legyél, aki önállóan tud dolgozni miután megkapta a szükséges információkat a munkájához
  • A pozíció utazással jár, ezért mindenképpen szükséges a B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Ahol toborozni fogsz: Veszprém és 60 km-es körzete
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek is szükségesek a riportok elkészítéséhez
  • Előnyként értékeljük, ha van már tapasztalatod toborzásban

Amit nyújtunk:

  • Változatos feladatok, szó szerint mozgalmas munkakör
  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria elemek, bónusz
  • Szuper csapatvezető
  • Előrelépési lehetőség
  • Pörgős, fiatalos és innovatív szervezet
  • Születésnapod alkalmából plusz egy nap szabadság, mert nekünk fontos ez a nap!
  • Hónap dolgozója programunk keretében folyamatosan elismerjük kollégáink munkáját!

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük küld el magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveled a wf280736@hrszoftver.hu e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása