Állás

HR vezető

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója. Saját, fiatalos, dinamikus, bővülő csapatunkba keresünk munkatársat

HR vezető pozícióba

Feladatok:

  • Belső állomány toborzási és kiválasztási tevékenységének megtervezése és kivitelezése a munkakörök profiljának kialakításától a munkavállalók beillesztéséig
  • Fluktuáció kezelés megtartási stratégia kialakítása és működtetése, ebben a vezetők támogatása/mentorálása
  • Munkaügyi/munkajogi feladatok koorinálása, munkaügyi csapat vezetése
  • Létszám- és kompenzációs terv készítésében, megvalósításában és ellenőrzésében való aktív részvétel
  • Ösztönző és elismerő rendszer kialakítása és működtetése
  • Teljesítmény értékelő rendszer bevezetése
  • Szervezetfejlesztési és hatékonysági változtatások kezdeményezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 5 év releváns szakmai háttér
  • Munkaügyi feladatok koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Határozott, cél-orientált, kommunikatív személyiség

Előny:

  • HR szolgáltatási területen szerzett tapasztalat
  • HR szolgáltatói piac ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Új terület kialakításának lehetősége
  • Fiatal, dinamikus vezetői csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf280708@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása