Állás

Termelési műszakvezető

Fém alkatrészek megmunkálásával foglalkozó autóipari partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Biztosítja a munkabiztonsági előírások, a munkahelyi fegyelem és az 5S rendszer betartását.
  • Ellenőrzi és felügyeli a termék minőségét szavatoló folyamat-feltételeket.
  • Szervezési szempontból felelősséget vállal a termelésért, a BOS célok elérésére törekszik.
  • Megtervezi és megszervezi a csoportja munkáját és termelését.
  • Biztosítja a termelési folyamat, az előírt paraméterek és a kapcsolódó jelentések betartását.
  • Megold minőségügyi problémákat, megfelelő módszereket alkalmaz.
  • Biztosítja a csoportja irányítását és menedzselését, valamint a kapcsolódó jelentések elkészítését.
  • Javító intézkedésekre tesz javaslatokat: hatékonyság, minőség, munkabiztonság, és költségek.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • 3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat gyártó környezetben
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Felelős munkavégzés, megbízhatóság
  • Együttműködő, támogató szemlélet

Előnyt jelent:

  • Autóipari tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezési csomag
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Remek kollégák, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf22833@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása