Állás

Termelési munkatárs L

Műanyagok készítéséhez használható granulátumokat gyártó partnerünkhöz keresünk

Termelési munkatársakat

Környére

Feladatok:

  • Alapanyagok mérése, összekészítése, kézi csomagolása
  • Termékek vizuális ellenőrzése
  • Anyagmozgatás
  • Gyártási terület rendjének biztosítása
  • Közepesen nehéz fizikai munkavégzés

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség, előny: gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó állóképesség
  • 12 órás munkarend 6-18 18-6
  • Rövid és hosszú hét 2 (sz,cs)illetve 5 (h,k,p,szo,v)munkanap
  • Elsősorban férfiak jelentkezését várjuk

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Emelkedő jelenléti bónusz
  • Termelési bónusz
  • Balesetmentes bónusz
  • Gyémánt fürdő 50% kedvezmény
  • Helyi bérlet térítés 86%
  • Kiemelt juttatások
  • Túlórázási lehetőség
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre szendy.anna@work-force.hu vagy keressen minket a 20/3449448-as telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

 Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása