Állás

Szerelő

Dolgozzon Ön is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál, a Linamar Hungary Zrt.-nél

SZERELŐ MUNKATÁRS POZÍCIÓBAN

Orosházán!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Szerelési munkák elvégzése
  • Alkatrészek sérülés- és hibamentességének figyelése

    Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

    • Szakirányú végzettség vagy
    • Szerelés terén szerzett gyakorlat
    • Több műszakos munkarend vállalása

    Amit nyújtani tudunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Cafeteria
    • Utazási költségtérítés
    • Hosszú távú munkalehetőség

      Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka320094@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre vagy hívja a +36 20 252 14 11-es telefonszámot.

      Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
      Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

      Jelentkezési űrlap

      + Új fájl csatolása