Állás

Raktáros, targoncás (Carrier)

 Partnerünk, a Carrier CR Magyarország Kft. Jászárokszállásra keres

raktáros, targoncás pozícióba munkatársakat!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A beérkezett anyagok tárolása, áttárolások végzése
  • A tárolásoknál jelentkező kicsomagolási munkák elvégzése, a szükséges címkék nyomtatása
  • A napi soron kívüli anyagkiadások, azok bizonylatolása az előírtak szerint
  • Fix tárhelyek feltöltése a kiadott listák alapján
  • FIFO elv betartása, nyomon követése, (a dokumentumokon a FIFO dátum feltüntetése)
  • Szerviz listák anyagainak megszedése, címkézése, átadása
  • Szakszerű raktározás, a raktár területén a megfelelő rend, tisztaság biztosítása
  • ACE előírások betartása
  • EHS szabályok betartása
  • A leltározásokban való aktív részvétel

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Raktári gyakorlat,
  • Számítógépes ismeret,
  • Vezetőüléses emelő-gépkezelői jogosítvány, vagy OKJ képesítés

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Jelenléti bónusz + havi jutalom
  • Cafeteria + útiköltség támogatás
  • Műszakpótlék
  • Szálláslehetőség

Céges buszjárat:

Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a Raktaros-targoncas-Carrier@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/584-3612-es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása