Állás

Raktáros, targoncás

Partnercégünk Jászárokszállásra keres raktáros, targoncást!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A beérkezett anyagok tárolása, áttárolások végzése
  • A tárolásoknál jelentkező kicsomagolási munkák elvégzése, a szükséges címkék nyomtatása
  • A napi soron kívüli anyagkiadások, azok bizonylatolása az előírtak szerint
  • Fix tárhelyek feltöltése a kiadott listák alapján
  • FIFO elv betartása, nyomon követése, (a dokumentumokon a FIFO dátum feltüntetése)
  • Szerviz listák anyagainak megszedése, címkézése, átadása
  • Szakszerű raktározás, a raktár területén a megfelelő rend, tisztaság biztosítása
  • ACE előírások betartása
  • EHS szabályok betartása
  • A leltározásokban való aktív részvétel

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Raktári gyakorlat
  • Számítógépes ismeret,
  • Vezetőüléses emelő-gépkezelői jogosítvány, vagy OKJ képesítés

Amit nyújtani tudunk:

§  Korrekt bérezés

§  Jelenléti bónusz + havi jutalom

§  Cafeteria + útiköltség támogatás

§  Műszakpótlék

§  Szálláslehetőség

§  Céges buszjárat: Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása