Állás

Raktáros-kiszállító

Elektromos kerékpárokat forgalmazó partnercégünk törökbálinti raktárába keresünk

jó fizikumú raktáros-kiszállító munkatársat hosszú távra

Főbb feladataid lesznek:

  • Tehergépkocsik ki- és berakodása, valamint a szükséges okmányok kitöltése, aláírása.
  • Raktárkészlet ellenőrzése
  • A szállítmány összeállítása és csomagolása
  • Áru átvétele, kiadása
  • Szállítók/Számlák átvétele, kezelése
  • Leltározások elvégzése
  • Az áru kiadásának folyamatosságának biztosítása a megfelelő időre és a megfelelő darabszámban
  • Raktárkészlet megfelelő rendezettségének, áttekinthetőségének fenntartása

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Külföldi gépjárművezetésben szerzett tapasztalat
  • Büntetlen előélet

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Alapbér
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Törökbálint

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása