Állás

Raktáros, áruátvevő

Partnerünk, a Jászárokszállásra keres Raktáros, Áruátvevőt!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A gépjárművek rakfelületén az áru minőségi ellenőrzése szemrevételezéssel
  • Import beszáll esetén az árukísérő bizonylatok alapján azonosítja az idegenárut, csomagcímkék alapján ellenőrzi a mennyiségeket
  • Beérkező idegenáru illetékességének megállapítása a következő dokumentumok felhasználásával: szállítólevél, vagy számla, CMR, vámáru nyilatkozat
  • Hiányosság, sérülés, azonosíthatatlanság esetén el kell különíteni az anyagot, ténymegállapító jegyzőkönyvet kell felvenni, fényképet kell készíteni, és azt jelezni kell az áruátvételi csoportvezető és a műszakvezető, valamint a quality felé.
  • Leltározásokban való aktív részvétel
  • Az átvett anyagok mennyiségi és minőségi megőrzéséért az áruátvevő csoport dolgozói felelnek, míg azok a megfelelő tárlóhelyekre nem kerülnek betárolásra.
  • Az elsődleges (JA000) lokáció rendszeres, napi ellenőrzése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

·         Raktári gyakorlat,

·         Számítógépes ismeret,

·         Vezetőüléses emelő-gépkezelői jogosítvány, vagy OKJ képesítés

Amit nyújtani tudunk:

§  Korrekt bérezés

§  Jelenléti bónusz + havi jutalom

§  Cafeteria + útiköltség támogatás

§  Műszakpótlék

§  Szálláslehetőség

§  Céges buszjárat: Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása