Állás

Raktáros

Nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, műszaki termékek nagykereskedelmével foglalkozó szigetszentmiklósi partnercégünk számára keresünk

Raktáros

pozícióba munkatársakat!

Főbb feladataid lesznek:

  • Beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • Beérkezett anyagok belső jelölése, előkészítése a raktári tároláshoz
  • Raktári anyagmozgatás
  • Vevői megrendelések előkészítése szállításra
  • Áruk kiadása
  • Raktári rend fenntartása

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:

  • Megbízhatóság, pontosság
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés
  • Fiatalos, dinamikus személyiség

Előny:

  •  Targoncavezetői jogosítvány (ennek hiányában a cég támogatja a jogosítvány   megszerzését!)
  • Középfokú végzettség

 Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Piaci elvárásoknak megfelelő jövedelem
  • Stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • Egyműszakos munkarend
  • Rendezett, modern munkakörnyezet, fiatalos, jó hangulat
  • Azonnali kezdés

  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a Raktaros@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/459-6581-es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása