Állás

Összeszerelő operátor

Fontos számodra a megbecsülés? Szeretnél a béreden kívül plusz juttatásokhoz is hozzájutni a munkádért? Ha a válaszod igen, akkor téged keresünk, mint

Összeszerelő Operátor

Főbb feladataid lesznek:

  • A helyszínre szállított anyagok gondos kezelése
  • A gyártási sorrendnek megfelelően, a termelés folyamatos anyagellátása
  • Alapanyagok beazonosítása
  • Alapanyagok előkészítése a meghatározott mennyiségek alapján
  • A készáru csomagoló anyagának előkészítés
  • A készáru csomagolása
  • Védőeszközök előírás szerinti használata
  • A minőségbiztosítási és környezetvédelmi előírások betartása
  • A munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:

  • Monotonitástűrés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Alapbér + teljesítmény alapján magasabb órabér
  • Hétköznapi (hétfőtől péntekig) munkavégzés
  • Cafetéria
  • Bérkiegészítés, műszakpótlék
  • Bejárástámogatás

Ingyenes buszjáratokkal kényelmesen és egyszerűen juthatsz el a munkába az alábbi településekről:
Pilis, Gomba, Monor, Monorierdő, Csévharaszt, Vasad, Üllő, Tápiószecső, Sülysáp, Gyömrő, Maglód, Ecser

  • Szükséges tapasztalat: Nem igényel tapasztalatot
  • Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szektor és munkaidő:

  • Gyártás, karbantartás
  • Teljes munkaidő

  • Munkavégzés helye: Vecsés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az Osszeszerelo-operator@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/584-3612-es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása