Állás

Operátor - Ózd

Dolgozzon Ön is a régió legjobban fizető vállalatánál

OPERÁTORI MUNKAKÖRBEN

Ózdon azonnali kezdéssel!

AKÁR HAVONTA NETTÓ 200.000 FORINTOT IS HAZAVIHET!

Feladatok:

  • Elektronikai alkatrészek gyártósori/gépi összeszerelése
  • Gyártósori gépek kezelése

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Monotonitás-tűrés

Miért érdemes jelentkezni?

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási támogatás
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka720259@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. Részletekkel kapcsolatban a +36 20 2838130-as és +36 20 269 9683-as telefonszámon lehet érdeklődni!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása