Állás

Minőségbiztosítási technikus

Nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat Veszprém megyei üzemükbe az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségügyi és teljesítményfokozási szempontból a gyártás folyamatos támogatása
  • Auditokban való aktív részvétel
  • Együttműködés a társosztályokkal, a csoport többi tagjával
  • Minőségügyi mutatók folyamatos figyelése, elemzése
  • Minőségellenőrzés árubeérkezéskor és árukiadáskor
  • Dimenzionális mérések, jellemzően tolómérővel, menetidomszerekkel és mérőszalaggal
  • A beszállított termékek minőségellenőrzése a meghatározott (aql) folyamat szerint
  • Javaslatok az ellenőrzés hatékonyságának növelésére
  • Minőségügyi folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Műszaki rajz értelmezésének képessége/ismerete
  • Jártasság kézi mérőeszközök használatában
  • Angol vagy német nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődési, oktatási lehetőségek
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Utazási támogatás, vállalati buszjárat

Munkavégzés helye:

  •         Veszprém megye északi része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf22782@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása