Állás

Marós

Szeretnél végzettségednek megfelelő munkát találni? Szeretnél elhelyezkedni a munkaerőpiacon?

Akkor jelentkezz akár még ma! Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióban!

Esztergályos, Marós

A leendő munkatárs feladatai:

  • Rajzdokumentumok alapján, a rajzi előírásoknak megfelelő geometria marása
  • Kis és nagy alkatrészek marása egyetemes szerszám és horizontál marógépeken, NC/CNC marógépen

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Forgácsoló vagy marós szakmunkás
  • CNC alapismeret

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria
  • utazás támogatás
  • bónusz rendszer

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a munka320267@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre vagy hívd a +3620/252-1411-es telefonszámot.

Valóban dolgozni akarsz? Csatlakozz facebook csoportunkhoz, segítünk:

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása