Állás

Küldeményfeldolgozó

Biztos munkahelyre vágysz?

Érdekel, hogy mi történik a csomagokkal mielőtt a kézbesítőhöz kerülnek?

Küldeményfeldolgozó munkatársakat keresünk egy műszakos munkarendbe  magyar tulajdonú partnercégünk budapesti telephelyére!

Nyugdíjasok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Elvégzendő feladatok:

  • Csomag- és levélküldemények kézi feldolgozása
  • PDA kezelés
  • Kézi anyagmozgatás
  • Rakodás

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Állandó éjszakai vagy állandó nappali műszak vállalása

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett, megbízható munkahely
  • Akár nettó 160.000 Ft-os kereseti lehetőség és egyéb juttatások
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Jelenléti bónusz
  • Cafetéria
  • Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka960718@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása