Állás

Keverőtank kezelő

Szeretnél az egyik legtitkosabb recept birtokosa lenni? Akkor itt a helyed!

Európa egyik piacvezető gyümölcslégyártó és forgalmazó partnercégünk számára keresünk

pozícióba munkatársakat!

Főbb feladataid lesznek:

  • Készlevek előkészítése
  • Logisztikai szervezés (levek keverési sorrendjének, elkezdési idejének meghatározása, valamint a szükséges anyagok előkészítési idejének és mennyiségének meghatározása);
  • A letöltésre váró levek hőfokának ellenőrzése
  • Alapanyagok és félkész termékek megfelelő kezelése és betárolása
  • Dokumentáció vezetése

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:

  • Középfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Vendéglátóiparban szerzett tapasztalat

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Alapbér + műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása

  • Munkavégzés helye: Budapest XVII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérlek, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a keverotankkezelo@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20-459-6581-es telefonszámon érdeklődhetsz.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015