Állás

Késztermék targoncás

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra késztermék targoncás pozícióba munkavállalókat!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

§  Munkavégzése kiterjed a Carrier CR Mo. Kft késztermékek szervizcsomagok csomagolásának vizuális ellenőrzése a csomagolás után.

§  Késztermékek és szervizcsomagok szállító járműre fel és lerakodása valamint a gyáron belüli mozgatása.

§  Késztermék tároló kocsik rendezése, gyűjtőhelyre vagy a gyártósorokra történő mozgatása.

§  Szelektív hulladékgyűjtés, hulladékok elszállítása a kijelölt tárolókhoz.

§  Jelentési kötelezettsége van felettesei felé bármilyen rendkívüli esemény történik, vagy

§  bármilyen rendkívüli dolgot észlel.

§  Feladata továbbá a Műszakvezető, ill. a Csoportvezető utasításai alapján további olyan

§  feladatokat is teljesíteni, amelyek jellegüknél fogva tevékenységi körébe tartoznak,

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

§  kamion rakodási gyakorlat,

§  számítógépes ismeret,

§  elektromos targoncavezetői eng. /magasemelésü/gázüzemű

Amit nyújtani tudunk:

§  Korrekt bérezés

§  Jelenléti bónusz + havi jutalom

§  Cafeteria + útiköltség támogatás

§  Műszakpótlék

§  Céges buszjárat: Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása