Állás

Hűtőbútor gyártó

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Partnercégünk Jászárokszállásra keres hűtőbútor gyártó pozícióba munkavállalókat!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A termékek habosítása

Felelőssége:

  • Új termék gyártása a termelési programnak megfelelően, a gyártási dokumentációban meghatározott alkatrészekből a TU-Sz. szerelési utasítás alapján
  • A napi gyártás elkezdésekor a kézi szerszámok meglétének, állapotának ellenőrzése
  • Minden beépítendő alkatrész szemrevételezéses ellenőrzése, nem megfelelő termék elkülönítése
  • Szerelés folyamán keletkezett hulladék szelektív gyűjtése
  • Munkaidő, üzemi rend és fegyelem betartása
  • Napi munka végeztével a munkaterület összetakarítása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

·         8 általános iskolai végzettség

·         Üzemi tűz és munkavédelmi ismeretek elsajátítása

·         TU-Sz. szerelési utasítás ismerete

Amit nyújtani tudunk:

§  Korrekt bérezés

§  Jelenléti bónusz + havi jutalom

§  Cafeteria + útiköltség támogatás

§  Műszakpótlék

§  Céges buszjárat: Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása