Állás

Hegesztő - Csót

Csóton dinamikusan fejlődő partnercégünk jelentős növekedés miatt munkatársakat keres  HEGESZTŐ  munkakörben!

Feladatok:

  • Argon-hegesztés hozaganyaggal és hozaganyag nélkül
  • CO hegesztési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • 2 műszak vállalása
  • Műszaki végzettség előnyt jelent (hegesztő, gépszerelő, autószerelő, lakatos, mezőgazdasági gépszerelő, autófényező)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívűli juttatási csomag
  • Folyamatos oktatási, fejlődési lehetőségek
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Utazási támogatás, vállalati buszjárat

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, jelentkezzen a munka1120787@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címen vagy a +36-20 251 33 53 telefonszámon!

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása