Állás

Hegesztési varattisztitó

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Hegesztési varrattisztító

A leendő munkatárs feladatai:

- Az üzemben gyártott alkatrészek sorjázása, tisztítása.
- Az előforduló hegesztési, forgácsolási, darabolási hibák (zárványok stb) javítása.
- Az egészség- és munkavédelmi szabályok betartása.
- Az alkatrészek biztonságos rakodása megfelelő tárolóeszközökben.
- A végzett feladatok minőségirányítással és minőségellenőrzéssel történő ellenőrzése.
- Az alkatrészeket az előírt helyre való továbbítása.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

- 8 általános
- Megbízható, precíz munkavégzés

Amit nyújtani tudunk:

- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem + cafateria

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Orosháza
* Műszakrend: 2 műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka320178@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre ill. hívja a 06209344016 os telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014