Állás

Habosító gépkezelő

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra habosító gépkezelő pozícióba munkavállalókat

Leendő munkatársunk feladatai:

·         A termékek habosítása

Felelőssége:

·         A habosító feladata a dokumentációnak megfelelő alkatrészek előkészítésének,

·         összeállításának ellenőrzése, előkészítés befejezése, habosító gép kezelése, habosított

·         Habosító gép működésének, tankolásának ismerete, átállások elvégzése

·         Munkakezdéskor napi ellenőrzés elvégzése

·         Munkavégzés során működés figyelése, hibák, zavarok jelzése művezető, TMK felé,

·         esetleges elhárítások

·         Tűzvédelmi és R.B. előírások betartása, betartatása munkatársaival

·         Kifolyt habanyagok feltakarításának megoldása, veszélyes anyagok tárolásának

·         megfelelően

·         Munka végeztével habosító gép, kalodák napi takarítása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

·         Szakmunkás végzettség

·         R.B. tanfolyam

·         Tűzvédelmi vizsga

·         Habosító gép működésének ismerete

Amit nyújtani tudunk:

§  Korrekt bérezés

§  Jelenléti bónusz + havi jutalom

§  Cafeteria + útiköltség támogatás

§  Műszakpótlék

§  Céges buszjárat: Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása