Állás

Gépkezelő

Dolgozz Te is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál

GÉPKELEZŐ POZÍCIÓBAN

Orosházán!

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafateria
  • Utazás támogatás
  • Bónusz rendszer
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Bármilyen fémipari végzettség
  • Műszaki rajz alapján történő munkavégzés
  • Számítógép alapszintű ismerete
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Fémipari munkaterületen szerzett több éves tapasztalat

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • Alkatrészek forgácsolással történő megmunkálása
  • Az alkatrész megfelelő kezelése; ütődés, felverődés, stb. elkerülése
  • A készülékek tisztaságának ellenőrzése

Valóban dolgozni akarsz? Csatlakozz facebook csoportunkhoz, segítünk:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a munka780270@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre ill. hívd a +36 20 252 14 11-es telefonszámot.

    Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

    Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

    Jelentkezési űrlap

    + Új fájl csatolása