Állás

Elektromos szerelő

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra elektromos szerelő pozícióba munkavállalókat

Leendő munkatársunk feladatai:

§  Új termék gyártása a termelési programnak megfelelően, a gyártási dokumentációban meghatározott alkatrészekből a TU-Sz. szerelési utasítás alapján

Felelőssége:

§  A napi gyártás elkezdésekor a kézi szerszámok meglétének, állapotának ellenőrzése

§  Minden beépítendő alkatrész szemrevételezéses ellenőrzése, nem megfelelő termék

§    elkülönítése

§  Szerelés folyamán keletkezett hulladék szelektív gyűjtése

§  Munkaidő, üzemi rend és fegyelem betartása

§  Napi munka végeztével a munkaterület összetakarítása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

§  Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség

§  Elektromos szakképesítés

§  Gyártmány ismeret

§  TU-Sz. ismerete, bekötési rajz ismerete

Amit nyújtani tudunk:

§  Korrekt bérezés

§  Jelenléti bónusz + havi jutalom

§  Cafeteria + útiköltség támogatás

§  Műszakpótlék

§  Szálláslehetőség

§  Céges buszjárat: Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása