Állás

CNC gépkezelő (Carrier)

Partnerünk, a Carrier CR Magyarország Kft. Jászárokszállásra keres

CNC gépkezelőket!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • CNC gép biztonsági ellenőrzése, kezelése, beállítása, karbantartása
  • Munkadarabok ellenőrzése méréssel, minősítése méréssel és dokumentálása
  • Napi termelési terv végrehajtása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Szakmunkás végzettség, gépész, műszerész szakirányban, vagy érettségi+műszaki kiegészítés gépész műszerész szakirányban vagy gépész technikum
  • Egészségügyi alkalmasság

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Jelenléti bónusz + havi jutalom
  • Cafeteria + útiköltség támogatás
  • Műszakpótlék
  • Szálláslehetőség

Céges buszjárat:

Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a CNC-gepkezelo-Carrier@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/584-3612-es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása