Állás

CNC gépkezelő

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra CNC gépkezelő pozícióba munkavállalókat!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • CNC gép biztonsági ellenőrzése, kezelése, beállítása, karbantartása
  • Munkadarabok ellenőrzése méréssel, minősítése méréssel és dokumentálása
  • Napi termelési terv végrehajtása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Szakmunkás végzettség, gépész, műszerész szakirányban, vagy érettségi +műszaki kiegészítés gépész műszerész szakirányban vagy gépész technikum
  • Egészségügyi alkalmasság

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Jelenléti bónusz + havi jutalom
  • Cafeteria + útiköltség támogatás
  • Műszakpótlék
  • Céges buszjárat: Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása