Állás

CNC gépkezelő

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra CNC gépkezelő pozícióba munkavállalókat!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

·       CNC gép biztonsági ellenőrzése, kezelése, beállítása, karbantartása

·       Munkadarabok ellenőrzése méréssel, minősítése, dokumentálása

·       Napi termelési terv végrehajtása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

·       CNC/NC gépkezelő vagy gépi forgácsoló vagy szerszámkészítő vagy esztergályos szakképzettség

·       Rajzok olvasása

·       Műszaki beállítottság

·       2-3 év releváns tapasztalat

·       3 műszakos munkarend vállalása

·       Élhajlításban szerzett jártasság előny

Amit nyújtani tudunk:

·       Elérhető havi nettó 235.000 Ft

·       Stabil vállalati háttér

·       Hosszú távú, biztos munkalehetőség

·       napi 8 órás munkaidő, 35 perces munkaközi szünetek ledolgozása nélkül

·       heti 40 órás munkavégzés felett 100%-os túlóra kifizetés

·       cafetéria keret éves bruttó 180.000 Ft az első hónaptól

·       20%-os elérhető fizikai bónusz havonta

·       jelenléti bónusz negyedévente

·       munkába járás ingyenes céges buszokkal

·       céges rendezvényeken való részvétel

·       munka és védőfelszerelés biztosítása

Céges buszjárat: Adács, Alattyán, Átány, Atkár, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Hatvan, Heréd, Heves, Hevesvezekény, Hort, Jánoshida, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jásztelek, Kisköre, Kömlő, Lőrinci, Pély, Pusztamonostor, Salgótarján, Szentlőrinckáta, Szolnok, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Vámosgyörk, Visznek, Zagyvarékas, Zagyvaróna, Zaránk

Munkavégzés helye: Jászárokszállás, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük töltse ki a weboldal alján a jelentkezési űrlapot vagy érdeklődjön a +3620/478-2102-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása