Állás

Betanított munka - Pilisszentiván

Hazai és nemzetközi szinten piacvezető, világítótestek gyártásával foglalkozó pilisszentiváni partnercégünk számára keresünk Betanított munkás pozícióba munkatársakat!

Az amivel értékeljük munkádat:

  • Stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • Egyműszakos munkarend
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Rendezett, modern munkakörnyezet, fiatalos, jó hangulat
  • Azonnali kezdés
  • Gyümölcsnap hetente 2 alkalommal

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • Világítótestek összeszerelése
  • Alkatrészek előkészítése, vizuális ellenőrzése
  • Termékek csomagolása, kiszállításra előkészítése
  •  Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása

Elvárások:

  • Megbízhatóság, pontosság
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés
  • Kézügyesség
  • Monotonitástűrés

Előny:

  • Elektronikai termékek összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva! A munka további részleteivel kapcsolatban a 06202113313-as telefonszámon érdeklődhetsz.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015 Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014