Állás

Villamosmérnök

Folyamatosan fejlődő multinacionális gyártópartnerünk Baranya megyei leányvállalata számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A termelés zavartalan villamos üzemeltetésének biztosítása.
  • A gépekhez és a hozzá tartozó berendezésekhez kapcsolódó informatikai rendszerek üzemeltetetése, a gépcsoportoknál adódó váratlan villamos meghibásodások elhárítása.
  • A technológiával kapcsolatos változások figyelemmel kísérése, illetve javaslattétel a hatékonyabb működés és munkavégzés érdekében.
  • Üzemzavarok gyors elhárítása.
  • A műszakjához tartozó elektromos csoport irányítása, munkájának ellenőrzése.
  • Gépek villamos telepítése, beüzemelése.
  • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása.
  • Önmaga és csapata folyamatosan fejlesztése.

Elvárások:

  • Gyengeáramú, szakirányú villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • PLC programozási ismeretek
  • Analóg és digitális áramkörök ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Csapatorientáció
  • Önálló döntéshozatal
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes, több elemű juttatási csomag
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Remek kollégák, sokszínűség, szép környezet

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf22835@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása