Állás

Termelésvezető

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fröccsöntött alkatrészek gyártásával foglalkozó autóipari partnerünk számára keresünk kollégát

Termelésvezető pozícióba

Feladatok:

  • A hatékony termelés biztosítása
  • Az egyes termelési prioritások meghatározása a termelési célok figyelembevételével
  • A fröccsöntő üzemmel kapcsolatos költségek tervezése, követése, szabályozása
  • A fröccsöntő üzem munkaerő szükségletének meghatározása, tervezése
  • Aktuális munkafolyamatok kidolgozása, folyamatos felülvizsgálata, javaslatok megtétele azok igény szerinti módosítására
  • Gyártási, termelési folyamatok fejlesztése
  • Vállalati célok megvalósítása a fröccsöntés teljes területén
  • A vállalat vezetésének rendszeres tájékoztatása
  • A vevők által elvárt szállítási pontosság és szolgáltatás biztosítása
  • Reklamációk és problémák kezelésének ellenőrzése
  • A hozzárendelt munkakörökben dolgozó munkatársak tevékenységének irányítása, ellenőrzési
  • Munkavállalók folyamatos fejlesztése, értékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló vezetői pozícióban szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Autóipari rendszerek ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Megfelelő vezetői és irányítói képesség
  • Csapatmunkára való hajlandóság, motivációs készség
  • Gyors és hatékony problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf280760@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása