Állás

Projekt mérnök

Japán anyavállalattal rendelkező autóipari termékeket gyártó partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Projektek tervezése, szervezése, vezetése és nyomon követése
  • Projektcsapat összefogása és párhuzamos projektek megvalósítása
  • Folyamatos kommunikáció a projektcsapat tagjaival
  • A projektcsapat felkészítése a folyamatra
  • Szoros együttműködés társosztályokkal és külső partnerekkel
  • A termékmarketing és az üzleti fejlesztés támogatása
  • Költségkalkulációk elvégzése
  • Heti és havi jelentések a projektmenedzsernek
  • Jelentések készítése a projekt aktuális állásáról

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációskészség szóban és írásban
  • Csapatjátékos beállítottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pest vonzáskörzete, Fejér megye északkeleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf22872@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása