Állás

Minőségügyi részprojekt vezető

Német testvérvállalattal rendelkező autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk a műanyaggyártásban jártas, mobilis, a külföldi betanulást is vállaló proaktív munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségügyi tervezés, bemintázás/IMDS
  • Vevői panaszok kezelése és ügyfélkezelés
  • Folyamat auditok/ temékauditok előkészítése és elvégzése
  • Visszáruk bevételezése, feldolgozása
  • Intézkedési határidők nyomon követése
  • Teljes minőségügyi dokumentáció készítése (minőségügyi ellenőrző dokumentáció, jegyzetek)
  • Specifikációk és vizsgálati tervek alapján variálható és attributív felügyelet
  • A szériahibák fellépése esetén a lehető leggyorsabb hibaelhárítás érdekében az illetékesek azonnali értesítése
  • A folyamatoptimalizáláshoz elemzések, dokumentációk készítése
  • Megbízható és pontos munkavégzés

Elvárások:

  • Releváns képzettség
  • Minőségbiztosítási területen megszerzett tapasztalat
  • CAD rajzoló program ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Projektmunkában szerzett jártasság
  • Core Tool alapismeretek
  • Statisztikai alapismeretek

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Érdekes és kihívásokkal teli, feladatok
  • Családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületescsapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf51832@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu  e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása