Állás

Karbantartó technikus

Kedves leendő Karbantartó Technikus!

Kérlek engedd meg, hogy röviden bemutatkozzak. Családias a hangulat nálam. Szeretem, ha az itt dolgozók jól érzik magukat, ennek érdekében mindent megteszek. Évente céges rendezvényeket szervezek azért, hogy jól érezd magad a csapatom tagjaként. Minden segítséget és szakértelmet megadok ahhoz, hogy szakmailag TE légy a legjobb. Autóipari alkatrész beszállító cég vagyok. Mit szólsz? Csatlakozol?

Amik a mindennapi feladataid lesznek:

  • A folyamatos gyártás biztosítása, javítások, hibaelhárítások, megelőző karbantartások elvégzése
  • Megfelelő intézkedések alkalmazása programozási, mechanikai, elektromos, pneumatikus, hidraulikus eltérések esetén
  • Gépkapacitás elemzése
  • Gépek, berendezések, eszközök felkészítése hitelesítésekre, auditokra
  • Karbantartási dokumentumok frissítése, nyilvántartása, mérések elvégzésének dokumentálása
  • A gyártósor hatékonyságának fejlesztése
  • A termelési irányelvek, folyamatok betartása az IATF 16949 és 14001-nek megfelelően

Amit mindenképp elvárok Tőled:

  • Műszaki végzettség
  • Termelő cégnél szerzett minimum 3 éves tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Aktív angol kommunikációs szintű nyelvtudás
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • ISO/TS elvek ismerete, valamint PLC hibaelhárítás
  • Pneumatikus, hidraulikus, mechanikus és ipari folyamatok mérése és ellenőrzése
  • Hegesztési ismeretek, vágás és forrasztás készségek
  • Tervek, rajzok olvasása

Eddig magadra ismertél? Akkor nézd, mivel tudnak motiválni:

  • Szakértelmednek megfelelő juttatás
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Összetartó csapat, motiváló munkahelyi légkör

Hol találsz?:

  • Bács-Kiskun megye

Most már remélem, eléggé felturbóztam az érdeklődésedet ahhoz, hogy elküldd önéletrajzodat a wf29961@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása