Állás

Karbantartási supervisor

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fröccsöntött alkatrészek gyártásával foglalkozó autóipari partnerünk számára keresünk megbízható, proaktív, tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A rábízott gépek működésének biztosítása, megfelelő műszaki szintjének fenntartása.
  • A megelőző karbantartáshoz kapcsolódó feladatok megtervezése, elvégeztetése.
  • Az elvégzett feladatok dokumentálásának biztosítása, elemzése, indokolt esetben intézkedés kezdeményezése.
  • A karbantartók munkájának irányítása, berendezések karbantartása.
  • Karbantartási rendszer továbbfejlesztése.
  • Tartalék alkatrészek nyilvántartásának biztosítása, tárolása.
  • A folyamatmérnökség és karbantartás menedzser szakmai munkájának segítése a szerződött karbantartási partnerek és beszállítók kiválasztásában, munkájuk irányításában.

Elvárások:

  • Műszaki középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • 3-4 év karbantartási tapasztalat
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • PLC ismeret, automata gyártósorok ismerete
  • Robotizációs tapasztalat
  • Csapatvezetői képességek

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, karácsonyi bónusz
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf22841@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása