Állás

Energetikus

Folyamatosan fejlődő multinacionális gyártópartnerünk Baranya megyei leányvállalata számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Energetikus

Feladatok:

  • Működteti, karbantartja és fejleszti a vállalat összes energiaellátó rendszerét.
  • Betartatja és nyomon követi a vonatkozó környezetvédelmi előírásokat.
  • Közreműködik a rövid, közép és hosszú távú energiaracionalizálási, felhasználási és megtakarítási folyamatok kidolgozásában.
  • Elvégzi, illetve elvégezteti a különböző energiaellátó berendezések, gépek, rendszerek időszerű karbantartásait.
  • Teljesíti a hatósági és belső adatszolgáltatási kötelezettségeket. Elkészíti a hatósági vizsgálatok éves tervét.
  • Elkészíti a negyedéves, éves energiafelhasználási, energiatakarékossági terveket, és ellenőrzi végrehajtásukat.
  • Közreműködik éves és más időszakos energia audit előkészítésében és végrehajtásában.
  • Munkája során ellenőrzi a gépek biztonsági berendezéseit és használja azokat a balesetek elkerülése érdekében.
  • Energiafelhasználási KPI-okra javaslatot tesz, nyomon követi alakulásukat, riportálja azokat.
  • Kidolgozza a veszteségfelmérő vizsgálatok rendszerét és javaslatokat tesz a problémák megoldására.
  • Képviseli a vállalatot energiagazdálkodási kérdésekben.
  • Nyomon követi a megújuló energiák hasznosítására vonatkozó fejlesztéseket, javaslatokat tesz energiahatékonysági fejlesztések bevezetésére.

Elvárások:

  • Legalább középszintű energetikusi vagy szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 1 éves szakmai tapasztalat (akár gyakornokként is)
  • Aktív angol nyelvismeret (műszaki szaknyelv ismerete előny)
  • EHS előírások és szabályok általános ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Lendületes, motivált hozzáállás
  • Csapatjátékos és fejlesztői attitűd

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes, több elemű juttatási csomag
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Remek kollégák, sokszínűség, szép környezet

Munkavégzés helye

  • Baranya megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf51837@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása