Állás

Raktári műszakvezető

Partnercégünk számára keresünk Jászárokszállásra Raktári műszakvezető pozícióba munkavállalókat!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A termelési program követése, raktári munkavégzés irányítása

  • A raktári emelőgépek, tárolóeszközök üzembiztonságának folyamatos ellenőrzése, meghibásodás esetén a javíttatásukról való gondoskodás

  • A termeléshez szükséges alapanyagok megfelelő időben, mennyiségben és minőségben történő rendelkezésre állásának biztosítása

  • Gyártási akadály esetén a szükséges intézkedések meghozása

  • Balesetvédelmi, tűzvédelmi előírások ismerete, ismertetése, betartása és betartatása

  • A raktári műszak munkájának irányítása (20-25 ember)

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Érettségi, műszaki szakismeret

  • 2-3 éves ipari területen szerzett csoport – sor - műszakvezetői gyakorlat

  • Számítástechnikai ismeret (World, Excel, SAP, GD)

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés (elérhető havi 290.000 Ft)

  • Stabil vállalati háttér

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

  • napi 8 órás munkaidő, 35 perces munkaközi szünetek ledolgozása nélkül

  • heti 40 órás munkavégzés felett 100%-os túlóra kifizetés

  • cafetéria keret éves bruttó 180.000 Ft az első hónaptól

  • 20%-os elérhető fizikai bónusz havonta

  • jelenléti bónusz negyedévente

  • munkába járás ingyenes céges buszokkal

  • céges rendezvényeken való részvétel

  • munka és védőfelszerelés biztosítása

Céges buszjárat: Adács, Alattyán, Átány, Atkár, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Hatvan, Heréd, Heves, Hevesvezekény, Hort, Jánoshida, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jásztelek, Kisköre, Kömlő, Lőrinci, Pély, Pusztamonostor, Salgótarján, Szentlőrinckáta, Szolnok, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Vámosgyörk, Visznek, Zagyvarékas, Zagyvaróna, Zaránk

Munkavégzés helye: Jászárokszállás, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük töltse ki a weboldal alján a jelentkezési űrlapot vagy érdeklődjön a +3620/478-2102-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása