Állás

Operátor Székesfehérvár D

Autóalkatrészeket gyártó vállalat részére, keresünk azonnali kezdéssel

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR MUNKATÁRSAKAT

Székesfehérvárra!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Könnyű fizikai munka
  • Aprólékos feladatok
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Állómunka vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria már az első teljes hónaptól
  • Műszakpótlék
  • Jelenléti és túlóra bónusz
  • Havonta egyszeri 86%-os hazautazási támogatás
  • A munkába járás ingyenes céges buszjárattal biztosított
  • Távolabbról érkezőknek ingyenes szálláslehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka510479@hrszoftver.hu e-mail címre vagy érdeklődjön az INGYENESEN hívható 0680/296829-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása