Állás

Betanított munkalehetőség ingyenes szállással Dunántúlon!

Elege van abból, hogy még túlórával együtt is kevés a fizetése? Úgy érzi, nem becsülik meg eléggé a munkáját? Próbáljon szerencsét Nyugat Magyarországon! Neves munkaadók, magas bérezés, barátságos, munkavállaló központú környezet!

És ez még nem minden! Kényelmes, jó minőségű szálláslehetőséget is biztosítunk ingyen!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Könnyű fizikai munka
  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés

A jelentkezővel szembeni elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Betölött 18. életév
  • Jó kézügyesség
  • Monotónia tűrés
  • Precíz munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Hétvégi túlórák vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Ingyenes, rendezett, igényes szállást biztosítunk
  • Havonta egy alkalommal hazautazási támogatás
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetőségek, képzések

Munkavégzés lehetséges helyei: Székesfehérvár, Veszprém, Oroszlány, Esztergom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a
munka810667@hrszoftver.hue-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +36 20 238 4870-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása