Állás

Betanított munka - Kiskőrös

Hosszú távú munkalehetőséget keres? Mi segítünk Önnek! Kiskőrösre keresünk munkavállalókat

Betanított munkás

pozícióba!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Fröccsöntő gépek melletti munkavégzés munkautasítás alapján
  • Minőségellenőrzés a hibalistának megfelelően
  • A tekercsgyártásnál szükséges a tekercsek áramvezetésének a mérése

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Jó látás
  • Precíz munkavégzés
  • Monotonitás-tűrő képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • Útiköltség térítés
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a munka1040771@hrszoftver.hu e-mail címre vagy a részletek miatt keressen a +36 20934 40 16-os telefonszámon hétköznapokon!

munkaerőkölcsönzési nyilvántartási száma: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása