Állás

Gyöngyös operátor

Betanított munka Gyöngyösön!

Operátor munkakörben

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú (minimum 8 általános) iskolai végzettség
  • Jó fizikai erőnlét, nagy munkabírás
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
  • Szükség esetén hétvégi túlórák vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási támogatás
  • Bónuszok, jutalmak,
  • Minden hétvégi túlóra után bónusz juttatás Szép kártyára
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkavégzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gyöngyös Ipari park
  • Gyöngyös és vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezőket
  • Pályakezdők és munkanélküliek jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka810485@hrszoftver.hu és/vagy a godo.nikolett@work-force.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 238-4870-es telefonszámon érdeklődhet!

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása