Állás

Betanított munka (Eger)

Szeretne egy stabil hosszú távú munkahelyet? Szeretné, ha megbecsülnék a munkáját? Jelentkezzen!

Eger betanított munkás

Feladatok:

  • kovácsolás, présgép kezelés
  • minőségi ellenőrzés csomagolás
  • szerszámok összeállítása
  • hőkezelő gép működtetése

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Jó fizikai erőnlét, nagy munkabírás
  • 4 műszakos munkarend vállalása (3nap 12órás munkavégzés 06:00tól-18:00ig, 3nap szabad, 3nap 12órás munkavégzés 18:00-06:00ig)
  • bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiemelkedően magas órabér
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkavégzés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Cafeteria
  • Túlórázás esetén 200%os műszakpótlék

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Eger Ipari park
  • Eger és vonzáskörzetéből, valamint Mezőkövesd, Miskolc környékéről várjuk a jelentkezőket
  • Pályakezdők és munkanélküliek jelentkezését is várjuk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka720096@hrszoftver.hu e-mail címre. További információkért hívjon minket a +36 20 238 4870-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása