Állás

Változás koordinátor

Nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari partnerünk számára keresünk proaktív, a fejlődés iránt elkötelezett kollégát

Változás koordinátor pozícióba

Feladatok:

  • Minőségügyi változások nyomon követése
  • Napi változási ütemtervek készítése, PDCA rendszer kialakítása
  • Folyamatos konstrukcióelemzés
  • Költséghatékony ötletek koordinálása, nyomon követése, javaslattétel

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Aktív angol/német nyelvtudás
  • Feladataiban a maximumra törekvő személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlesztés
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf280735@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása