Állás

Minőségügyi mérnök

Német anyavállalattal rendelkező autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat Veszprém megyei üzemükbe az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termékekkel kapcsolatos vizsgálatok elvégzése
  • Gyökér-okok elemzése, akciótervek készítése, végrehajtásuk felügyelete
  • Reklamációk kivizsgálása, akciók menedzselése
  • Együttműködés a társosztályokkal (pl. termelés és logisztika)
  • Heti, havi értekezleteken való részvétel
  • Auditok levezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóiparban, hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol- vagy németnyelv-tudás
  • Haladó szintű PC ismeretek
  • Megoldás-orientált gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai és egyéb tréningek
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Izgalmas feladatok és remek kollégák
  • Megbízható, stabil vállalat, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye északnyugati része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf280721@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása