Állás

Folyamatmérnök

Japán anyavállalattal rendelkező, kiemelkedő minőségű autóipari termékeket gyártó partnerünk számára keresünk a folyamatos fejlődésre nyitott, precíz szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • APQP projektek koordinálása
  • APQP projektekkel kapcsolatos vevői, valamint beszállítói kapcsolatok támogatása
  • Új és meglévő berendezéshez tartozó technológia átvétele, oktatása, dokumentációk elkészítése
  • Részvétel az oktatási folyamatban
  • Szerszámfelhasználás rendszeres nyomon követése, szükség esetén beavatkozás, fejlesztés
  • Gyártási költségek csökkentése
  • Technológiai veszteség idők nyomon követése, csökkentése
  • Napi szintű technológiai problémák megoldása
  • Selejtcsökkentési tevékenység támogatása
  • Technológiai dokumentáció rendszeres karbantartása

Előnyt jelent a pályázáskor:

  • Tömeggyártásban szerzett tapasztalat
  • Munkavégzés IATF16949 környezetben
  • Fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség (gépgyártás technológus előny)
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • 5-10 éves szakmai tapasztalat
  • Forgácsolási ismeretek és tapasztalat (esztergálás, marás, fúrás, köszörülés)
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat (APQP projektekben szerzett előny)
  • Számítástechnikai ismeretek (2D/3D tervezőprogram, szimulációs programok ismerete előny)
  • CNC programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pest vonzáskörzete, Fejér megye északkeleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf280742@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása