Állás

Sales Nyomda

Budapesti székhelyű, évszázados múltra visszatekintő nyomda csapatába keresünk

Értékesítői

pozícióba
munkatársakat.

Munkakör:

Új külföldi ügyfelek felkutatása, megszerzése

Folyamatos írás-, illetve szóbeli kapcsolattartás a megszerzett partnerekkel

Vevői árkérésekkel és megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés (árkérések fogadása, árajánlatok kiküldése, megrendelések menedzselése, panaszkezelés)

Vállalat képviselése kereskedelmi tárgyalások és partnerlátogatások alkalmával

Elvárások:

Magas szintű angol, vagy német nyelvtudás

Jó elemző és kommunikációs készség

Kitartó munkavégzés

Határozottság és türelem

Amit mi nyújtunk:

Kreatív munka

Kellemes, barátságos csapat

Rugalmas munkavégzés (igény esetén akár heti 1 nap home office)

Stabil nagyvállalat

Folyamatos fejlődési- és előre lépési lehetőség

Munkakezdés: folyamatosan

Fizetés: versenyképes alapbér + étkezési hozzájárulás + jutalék

Munkaidő: heti kb. 40 óra szabad beosztásban

Olyan hölgyek/urak jelentkezését várjuk, akik önállóan, magabiztosan tudják végezni munkájukat és folyamatosan tesznek a célok eléréséért.

Jelentkezni a nyomdasales@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címen lehet fényképes önéletrajz és nettó bérigény megadásával.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása