Állás

Értékesítő (nyomdaipar)

Budapesti székhelyű, évszázados múltra visszatekintő nyomda csapatába keresünk

 Értékesítői

 pozícióba munkatársakat.

Munkakör:

Új külföldi ügyfelek felkutatása, megszerzése. Folyamatos írásos-, illetve szóbeli kapcsolattartás a megszerzett partnerekkel. Vevői árkérésekkel és megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés (árkérések fogadása, árajánlatok kiküldése, megrendelések menedzselése, panaszkezelés). Vállalat képviselése kereskedelmi tárgyalások és partnerlátogatások alkalmával.

Elvárások:

Magas szintű angol, és/vagy német nyelvtudás. Jó elemző és kommunikációs készség. Kitartó munkavégzés. Határozottság és türelem.

Amit a cég nyújt:

Kreatív munka. Kellemes, barátságos csapat. Rugalmas munkavégzés (igény esetén akár heti 1 nap home office). Stabil nagyvállalat. Folyamatos fejlődési- és előre lépési lehetőség

Munkakezdés: július 10-től, akár azonnal

Fizetés: versenyképes alapbér + étkezési hozzájárulás + jutalék

Munkaidő: heti kb. 40 óra szabad beosztásban

Olyan hölgyek/urak jelentkezését várjuk, akik önállóan, magabiztosan tudják végezni munkájukat és folyamatosan tesznek a célok eléréséért.

Jelentkezni a nyomdasales@workforce-kolcsonzes.hrszoftver.hu e-mail címen lehet fényképes önéletrajz és nettó bérigény megadásával.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása