Állás

IT Sales Manager

Érdekel az IT világa, kiváló értékesítő vagy? Szívesen foglalkozol hálózati rendszerek   értékesítésével? Vonz a nemzetközi piac?

    Stabil háttérrel rendelkező, elektronikai, IT hardware termékek és hálózati rendszerek értékesítésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk

IT Sales-Manager

munkatársat azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben.

Ezek a feladatok várnak Rád:

·         Hardware, hálózati termékek értékesítése nemzetközi piacon, multinacionális                  vállalatok részére;

·         Ügyfélkör folyamatos bővítése, árajánlatok készítése;

·         Sales tervek megvalósítása;

·         Szerződések kötése;

·         Kapcsolattartási feladatok ellátása a partner cégekkel.

            Azt várjuk Tőled, hogy:

·         Rendelkezz CISCO hálózati rendszer ismeretekkel;

·         2-3 éves tapasztalatod legyen értékesítés területen;

·         Folyékonyan tudj angolul kommunikálni szóban és írásban;

·         Légy csapatjátékos, de önállóan is megálld a helyed;

·         Proaktív, ügyfélorientált szemléletmóddal rendelkezz.

Amit kínálunk:

·         Nemzetközi portfolió (angol és német piaci partnerek)

·         Versenyképes jövedelem + bónusz;

·         Összetartó csapat;

·         Támogató vezetés, fiatalos légkör;

·         Fejlődési lehetőség;

·         Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el magyar és angol nyelvű    önéletrajzod a pozíció pontos megjelölésével a wf57941@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu  e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása