Állás

Key Account Manager

A hazai piacon széleskörű ügyfélkörrel rendelkező szoftverfejlesztő vállalkozás részére keresünk munkatársat budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Key Acccount Manager

Feladatok

  • Dedikált személyként kapcsolattartás kiemelt céges ügyfelekkel.
  • Ügyfélelégedettség növelése.
  • A kiemelt ügyfelekkel kapcsolatos támogatási szolgáltatások és fejlesztési projektek menedzselése. (Például meglevő szoftverek továbbfejlesztési projektjei, üzemeltetési támogatási szolgáltatás.)
  • Fejlesztési igények kezelése, ajánlatadás menedzselése, támogatási igények kezelése, adminisztrációja.
  • Kiemelt ügyfelekhez tartozó szolgáltatások és projektek időszakos elszámolásainak menedzselése, adminisztrálása.
  • A kiemelt ügyfeleket kiszolgáló projekt csapat koordinálása és vezetése.
  • Az ügyfeleknél új területek, osztályok megismerése, új kapcsolatok kialakítása.
  • A kiemelt ügyfelek részére nyújtott szolgáltatás- és projekt portfolio menedzselése, bővítése.
  • Up-sell, X-Sell.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki területen szerzett végzettség.
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Üzleti környezetben megvalósított, egyedi szoftverfejlesztési projektekben szállítói oldalon szerzett több éves, széleskörű tapasztalat.
  • Üzletkritikus projektben szerzett szállítói oldalon szerzett tapasztalat.
  • ERP vagy ügyviteli  K+F és termékfejlesztési folyamatok támogatásában szerzett tapasztalat.
  • rendszer implementációban szerzett szállítói project manageri tapasztalat.
  • Tapasztalat több párhuzamosan futó szoftverfejlesztési projekt menedzselésében.
  • 5-15 fős fejlesztői csapat menedzselésében és alvállalkozók menedzselésében szerzett tapasztalat.
  • Alapos módszertani ismeretek (Waterfall, Agile) és több éves gyakorlat.
  • Asszertívan kommunikáló, jól érvelő és kérdező, határozott személyiség.
  • Erős projektgazda szemlélet és magas felelősségvállalási szint.
  • Erős tulajdonosi szemlélet.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Sikeres értékesítési tapasztalat.
  • Support vezetőként, szoftver termékmenedzserként szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • Változatos projektek különböző üzleti profilokon.
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák, akik segítik szakmai fejlődésed.
  • Változatos projektek különböző üzleti profilú partnereknél.
  • Ingyenes MCP képzéseken és vizsgákon való részvétel.
  • Aktív cégen belüli közösségi élet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a wf55932@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása