Állás

Üzletágvezető

Otthonosan mozog a diákok foglalkoztatása terén? Vezetői vénája kiváló és szívesen vágna bele egy új kihívásban? Szeretne vezetni egy kiváló, lelkes csapatot és sikerre vinni az üzletágat?

A mi diákjaink és hallgatóink dolgoznak több olyan multinacionális vállalatnál, melyek meghatározzák a kereskedelmet és a gyártás területét Magyarországon. Dinamikusan növekedünk, közel 1000 fővel dolgozunk együtt napi szinten!

Keressük a Job Force Üzletágvezetőjét!

Feladatok, melyben számítunk a munkájára:

  • Az Iskolaszövetkezet teljes szolgáltatás portfóliójának képviselete, értékesítése
  • Éves üzleti és költségtervek elkészítése, vezetői felelősségvállalás
  • Szolgáltatás értékesítése a kapcsolódó ajánlatok, szerződések előkészítése, ügyfélnek való kiküldése és egyeztetése, nyomon követése
  • Közvetlen munkatársak munkájának szakmai támogatása, motiválása és fejlesztése, új belépő kollégák kiválasztása (munkaköri leírások felülvizsgálata, teljesítményértékelések)
  • A számlázáshoz szükséges adatok előkészítése havi rendszerességgel
  • Folyamatfejlesztés, hatékonyság növelése, javaslattétel a lehetséges változtatásokra
  • Aktuális projektek hatékony működtetése, ehhez a napi információ áramlás biztosítása
  • Napi/heti/havi beosztások elkészítése, eseti változások nyomon követése
  • Belső szabályzatok, eljárások és minőségi előírások, valamint a határidők pontos betartása.

Akit mi keresünk:

·       Iskolaszövetkezet vezetésében szerzett több éves tapasztalattal rendelkezik

·       A területhez kapcsolódó friss jogi ismeretei vannak

·       Kiválóak a vezetői készségei, motiváló, hiteles személyiség

·       Jó üzleti, üzletfejlesztési, ügyfélkapcsolati és értékesítési vénája van

·       Kommunikációs szintű az angol nyelvtudása

·       „B” kategóriás járművezetői jogosítványa és vezetési gyakorlata aktív

Amit cégünk nyújt:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség dinamikusan növekvő cégcsoportban
  • Versenyképes juttatási csomag cafetériával és bónusszal, céges autóval
  • Motivált és lelkes csapat, akik szívesen dolgoznak
  • Születésnapi ajándék szabadnap

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Jelentkezési tudnivalók:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf29847@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása