Állás

Logisztikus

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára keresünk kecskeméti üzemükbe tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba:

Logisztikus

Feladatok:

  • Anyagtervezés, alapanyag és gyártási segédanyag időben történő megrendelése, beérkeztetése, megrendelések nyomon követése
  • Gyártástervezés, gyártáshoz szükséges alapanyagok komissiózása, alapanyag mozgásának irányítása a különböző raktárhelyek között
  • Göngyöleg és visszáru tervezése, szervezése és kezelése a beszállítók felé és a raktárak között
  • Napi leltár alapján a készletek ellenőrzése és korrekciója
  • Havi és éves leltárban való aktív részvétel, leltáreredmények feldolgozása
  • Áruátvevő targoncavezetők szakmai támogatása
  • ERP rendszer működtetése, felügyelete és fejlesztése
  • Napi kapcsolattartás, együttműködés a beszállítókkal, a vevővel és egyéb partnerekkel telefonon és e-mailben

Elvárások:

  • Logisztikus végzettség
  • Termelő vállalatnál szerzett min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes angolnyelv-tudás (német nyelvtudás előnyt jelent!)
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos beállítottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, többelemű juttatási csomag
  • Nyelvtudás fejlesztése multinacionális környezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Összetartó csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  •          Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf22808@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása