Állás

Logisztikai diszponens

Nemzetközi háttérrel rendelkező autóipari partnerünk számára keresünk proaktív, a fejlődés iránt elkötelezett kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői és beszállítói kommunikáció és kapcsolattartás
  • Rendelések feldolgozása, azok folyamatos ellenőrzése rendszerszinten
  • Termelésirányítás és termelés tervezés
  • Fuvarszervezés
  • Vállalatirányítási rendszer diszpozitív alapadatainak feltöltése, karbantartása
  • Adatszolgáltatás
  • Riportok készítése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Extra fuvarok elkerülése, minimális szinten tartása

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Határozottság,proaktivitás, kreativítás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlesztés
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  •          Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf22809@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása