Állás

Logisztikai csoportvezető

Nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan bővülő autóipari partnerünk számára keresünk megbízható, vezetői tapasztalattal rendelkező kollégát

Logisztikai csoportvezető pozícióba

Feladatok:

·       Megtervezi, irányítja, ellenőrzi és értékeli a logisztikai csapat tevékenységét

·       A logisztikai folyamatokon keresztül biztosítja a termelés zavartalan működését

·       Felülvizsgálja az aktuális munkafolyamatokat, kidolgozza, illetve javaslatokat tesz fejlesztésükre

·       A vevői diszponensi folyamatok stabilizálása

·       Vevőkkel való kapcsolattartás

·       Adatszolgáltatás, riportok készítése

·       Logisztikai költségek tervezése, követése és szabályozása

·       Vállalati célok megvalósítása a logisztika területén

·       A vevők által elvárt kiszállítások időben történő biztosítása, belső logisztikai folyamatok koordinálása

Akit mi keresünk:

·       Vezetői tapasztalat logisztikai területen

·       2 éves autóipari ismeret

·       3-4 éves releváns szakmai tapasztalat

·       Aktív, erős kommunikációs képes angol nyelvtudás írásban és szóban

·       Német nyelvtudás ismerete előny

Amit nyújtunk:

·       Versenyképes juttatási csomag

·       Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól

·       Felelősséget, kihívást jelentő feladatok

·       Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális környezetben

·       Dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

·       Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a wf29917@workforce-kozvetites.hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezési űrlap

+ Új fájl csatolása